עדויות בנושא הפרעות קשב וריכוז-מוצר טבעי שמן מרווה מרושתת
במהלך החודשים האחרונים אנחנו מקבלים אין ספור עדויות של הורים לילדים אשר סובלים מהפרעות קשב וריכוז, בחרנו לשתף את חלקן בדף הזה, מהעדויות עולה שלאחר שימוש עקבי בשמן המרווה המרושתת במינון המתאים, נצפה שיפור ניכר בתופעות אשר משויכות להפרעת קשב וריכוז. למוצר יש טעם נפלא, הוא ממקור צמחי, בעל כל האישורים הנדרשים, וכשר, המרווה המרושתת בטוחה לשימוש בכל קבוצות הגיל.
 למידע נוסף בנושא  או קבלת ייעוץ בחינם מצוות מומחי המוצר אנא צרו קשר 

עדויות של בתי טבע 

שמן המרווה המרושתת נחשב היום לתוסף התזונה אומגה 3 המבוקש ביותר בבתי הטבע המובילים במדינת ישראל.
מצורפות עדויות של מטפלים, מנהלי בתי טבע, על היתרונות של שמן המרווה המרושתת ומדוע הם ממליצים ללקוחות שלהם על שמן המרווה המרושתת.

עדויות מחו"ל 

שמן המרווה המרושתת נמכר היום ברחבי העולם בהצלחה רבה מצורפות מספר עדויות מארצות שונות בשפות שונות על יתרונות שמן המרווה המרושתת אומגה 3.

 

 עדויות מהפייסבוק 

"בעקבות הסרטון הזה שממש תיאר לי את מה שעובר עלינו ועל הנסיך שלנו הגדול רכשתי את המוצר בלי לחשוב פעמיים אנחנו כבר בשבוע הרביעי והשינוי מדהים! המתוקי שלי הרבה הרבה יותר רגוע ונינוח יש שלווה בבית, נעים לנו לשוחח, הוא מסוגל לקבל לא בצורה מתונה ורגועה יותר הוא ישן פי אלף יותר טוב בלילה וקם בבוקר עם מצב רוח פשוט תענוג אפילו בגן חשו בשינוי הגדול, פתאום מסוגל לשבת במפגש בלי לפטפט בלי סוף ובלי לקום כל שניה או להציק לילדים שיושבים לידו. ולחשוב שכל זה בזכות האומגה ויסאג' וטבעי לחלוטין!! אין מאושרת ממני."
 
 

 

"ממליצה בחום לתת בדרך טיפולית כפית בבוקר כפית בערב ... וזה בהחלט מצליח !!! מנסיון .
הילד שלי בכיתה א' בתחילת השנה לא היה ניכנס לכיתה !
היום אחרי חודשיים . הילד שלי כותב וקורא ויושב בכיתה כמו כולם .
אני מודה לאלוהים שקיים המוצר הזה ויסאג' !
ובהזדמנו זו רוצה להודות לג'וש הסוכן שתמיד שם בשביל הלקוחות של ויסאג' . 
ובכל שעה !
וזה לא מובן מאליו !
מוצר מעולה ! קניתי לבני הקטן בן 5 . אני מאוד מרוצה מהתוצאות . ממליצה בנוסף לטיפול בשמן מרווה המרושתת טיפול אצל הומאופטית . גיליתי שזה עובד מצויין ביחד.
 
מה מיוחד כל כך במרווה המרושתת?
שמן המרווה המרושתת הוא האמצעי המושלם לצריכת  אומגה  3, בגלל השילוב של תכונותיו הנדירות וכמות האומגה 3 הגבוהה מאוד שהוא מכיל, הוא מהווה פתרון נדיר, יחיד במינו של אומגה 3 לקהל הצרכנים  אשר מעוניינים לצרוך מוצר טבעי, ללא תוספת כימיקלים או חומרים משמרים טבעוני ובטוח לשימוש לכל קבוצות הגיל, אין שום מקור של אומגה 3 בטבע שמציג שילוב של תכונות מוצר יוצא דופן שכזה.
המרווה המרושתת היא המקור היחידי של אומגה 3 שנשארת אפקטיבית לצריכה בריאה יותר משנתיים