עדויות של לקוחות- שימוש באומגה 3 ממרווה מרושתת 

מדי יום אנחנו מקבלים עשרות שיחות של לקוחות שרוצים לשתף אותנו בהשפעות המטיבות שהם חוו לאחר שימוש באומגה 3 מהמרווה המרושתת, אנחנו מפרסמים פה את מקצתן ( לאחר אישור של נותני העדות) אם יש לכם עדות מרגשת שאתם רוצים לשתף נשמח אם תשאירו לנו את הפרטים שלכם בטופס הבא.

 אומגה 3 ממרווה מרושתת והפרעות קשב וריכוז 

קרן אור בת 35 מספרת איך שימוש בשמן מרווה מרושתת - "הציל את הבית והמשפחה" (ציטוט) עדות מרגשת וחשובה איך שימוש עקבי בשמן המרווה המרושתת תרם רבות למאבק של משפחה בסימפטומים של הפרעות קשב וריכוז - וידאו שחייבים לראות.

 

 

עדותה של שירה על איך האומגה 3 מהמרווה המרושתת סייעה לבנה שסבל מהפרעת קשב וריכוז

שלום,
אני רוצה לספר לך קצת על הבן המתוק שלי, בן 4.5.
כבר מגיל אפס אובחן כסובל מהפרעת קשב וריכוז early onset. הנוירולוגית המליצה על ריטלין בגיל קצת יותר מאוחר, וזרקה לי: "תנסי אומגה 3. אם בכלל, זה יעזור תוך 4-6 חודשים. כיוון שמכרה שלי מפיצה שלכם, פניתי אליה באופן מיידי והתחלתי לרכוש. כיוון שלא תליתי תקוות רבות, לא סיפרתי דבר בגן. לאחר מספר ימים פנתה אלי הגננת וסיפרה לי על שינוי מדהים לטובה בגן! המשכתי לתת, ולצערי אחרי תקופה מסויימת הבן שלי כבר לא רצה לקחת. ואכן, ראיתי הידרדרות הדרגתית...
כמובן שעכשיו אני חוזרת לאומגה!
הבקבוק מצויין לילד שלא יודע לבלוע, אני מערבבת עם משקה קר שהילד אוהב, ועכשיו הוא שוב מסכים לבלוע.
גם חברה אמרה לי שהיא נותנת לבן שלה 2 כמוסות ליום, וראתה שיפור מיידי! היא לא מאמינה לגודל הנס!
מכרה אחרת אמרה לי שזה מאוד עוזר, אבל השיפור אצלה היה הדרגתי.
כמי שדוגלת בטבעונות, מאוד חשוב שהחלפתם את הקפסולות לצמחיות.
כאישה דתית, חשובה לי מאוד גם הכשרות על המוצר.
לסיכום, הרשו לי לחזק את ידיכם, אני מאוד מרוצה מהמוצר האיכותי, וממליצה עליו לכל מכרי.
תודה!
שירה

עדותו של יוסף שהאומגה 3 מהמרווה המרושתת עזרה לו מאוד להתמודד עם הכאבי בטן הכרונים מהם סבל.

שלום . אני יוסף מרמת הגולן. משתמש מזה כ-4 חודשים בשמן מרווה מרושתת.   אני סובל כ 3 שנים ממעי רגיז והליקובקטר פלורי עם כאבי בטן כרונים. ניסיתי המון טיפולים והיו קצת הטבות, אבל עדיין הכאב לא עזב. התחלתי להשתמש במרווה מרושתת מתוך ניסוי וטעייה גם לאומגה 3 וגם לתכונות נוספות שקראתי על הצמח. לאחר כשבוע ימים הרגשתי הטבה משמעותית, ולאחר כ-3 שבועות הכאבים בבטן עברו כ90%. משהו פלאי. אני אוכל תזונה די בריאה, ובאמת שניסיתי המון דברים. היום אני יכול להמליץ בלב שלם על המרווה המרושתת. שווה לנסות. אצלי זה עבד.

 שיהיה יום טוב ורק בריאות

יוסף

עדותה של קרן

ברצוני לשתף בחוויה שלי עם המוצר ויסא׳ג אומגה 3 ממקור צימחי 

אני כבר תקופה צורכת מידי יום אומגה 3 וגם נותנת לילדותי , ראשית הם אוהבות את הקפסולה כמו סוכריה אני מאמינה שלילדים זה מאוד חשוב לצרוך אומגה 3 כעזרה לריכוז אפילו למריחה על כוויות או עקיצות השתמשתי באומגה 3 

אני אישית מרגישה שזה עוזר לי וממליצה בחום על ויסא׳ז כמוצר בטוח ללא כספית גם לילדים וגם לנשים בהריון  ומאמינה שלזרעי מרווה מרושתת יש סגולות משלו. 

תודה
קרן

המלצתו של שרון – מטפל נטורופט

"לפני כשנה התוודעתי לשמן מרווה מרושתת של חברת ויסאג'. מתן של אומגה 3 בשמן צמחי, בעל טעם אגוזי וטעים מאפשר לי מתן של אומגה 3 לילדים ,  בייחוד בגילאים בהם ילדים אינם בולעים שמן דגים- בעיקר בגלל טעמו הייחודי. שמן המרווה מעבר להיותו מקור עשיר לאומגה 3 מכיל רכיבים נוספים התורמים ליעילות הטיפול. אני מגיע לאותן התוצאות עם אומגה 3 צמחית כמו מהחי עם "תופעות לוואי" מבורכות כמו שיפור מראה העור, הפחתה של יובש וגרד והקלה במקרים של אדמומיות וסבוריאה. ילדים מגיבים היטב לשמן המרווה המרושתת, בייחוד ילדים הסובלים מקשב וריכוז. אני ממליץ בחום על אומגה 3 צמחית נטולת מתכות כבדות ורכיבים מהחי".

 

המלצתו של שמואל  - מטפל אלטרנטיבי

לאומג ויסאג' שלום,
מבקש לשתף אתכם  בחוויה של הצלחה, שבורא עולם  מזמן לנו דרך האומגה3  VISAGE  שרכשתי אצלכם. לאחר קריאת חומר עיוני סביב הנושא התחלתי להמליץ על ה VISAGE במקרים הבאים:
"טיקים" אצל ילדים ומתבגרים
בעיות של קשב וריכוז - פעמים גם משולב עם תמציות בך.
מקרים של אובססיות בעיקר במחשבה כפייתית.
מקרים בודדים של פירכוסים קלים בעיקר אצל ילדים קטנים.
כמובן ביקשתי מהאנשים שיעשו את זה בעצה אחת עם רופא המשפחה וברוך ה'  ראינו כי טוב.

בולט מאוד השיפור המשמעותי בנושא המחשבות הכפייתיות, וכמו כן בולט השיפור בכל נושא ה"טיקים"  כולל אצל מבוגרים בגלאי 20 .
בבעיות של קשב וריכוז משמחת התגובה של הילדים, כמאמרם:"זה אחלה! ממש עוזר לי" (ציטוט של נער בין 17 ).

בהזדמנות זו מודה  לכם על היחס והקשר הטוב.

בברכה, שמואל


 

 

*** המידע המסופק באתר ניתן כשירות ללא תשלום ולידיעה בלבד ואינו מתיימר להיות ייעוץ רפואי. לפיכך אין להתייחס אליו כאל כזה. כל המידע הנמצא באתר ניתן למטרות חינוכיות בלבד, אינו מהווה תחליף לייעוץ, טיפול, אבחון והשגחה של רופא מוסמך, ואינו ערוך או מעוצב כדי לקדם או לפרסם שיטות ריפוי או מוצרים מסוימים. אין להשתמש בתוכן האתר למטרות אבחון או טיפול של בעיות בריאות או מחלות.יש לקרוא בזהירות את המידע המסופק על המוצרים המפורסמים או מקודמים באתר. אם יש חשש לבעיה רפואית כלשהי, עליך לפנות מיד לרופא המטפל ולפעול לפי הנחיותיו ולא להסתמך בצורה כלשהי על תכני האתר או המוצרים המופיעים בו כתחליף לטיפול על ידי רופא מוסמך. מוסכם עליך כי לא תסרב/י, בכל תנאי שהוא, לקבלת ייעוץ רפואי מקצועי, או תדחה/י חיפוש של ייעוץ כזה כתוצאה ממתן אמון בלתי מסויג בתוכן כלשהוא באתר. מתן אמון בלתי מסויג בתוכן כלשהוא באתר הוא סיכון שכולו שלך ובאחריותך. תוכן באתר הקשור להשלמות תזונתיות, לא נבחן או אושר על ידי משרד הבריאות. מוסכם שעליך להתייעץ עם הרופא או המטפל לפני תחילת שימוש בהשלמות תזונתיות.***