שלום רב וברוכים הבאים לאומגה ויסאג 

 

 VISAGE היא חברה מובילה  בתחום מוצרי התזונה והטיפוח האישי. החברה מפתחת, מייצרת ומשווקת מוצרים המבוססים על שמן המרווה המרושתת, אשר מוגנים בפטנט בישראל ובארצות נוספות ברחבי העולם.
 החברה מחויבת למוצרים אשר עומדים בחזית המחקר הרפואי וטכנולוגיות הייצור המובילות בעולם. כל המוצרים שלנו טבעוניים במאת האחוזים ומופקים מיבולים איכותיים, עם נהלי הגידול המתקדמים ביותר בעולם. השילוב בין מחקר מדעי לבין מצוינות בייצור מבטיח ללקוחותינו את אספקת תוספי המזון הטבעיים, היעילים, ובעלי האיכות הגבוהה הידועים היום. כך אנו מאפשרים ללקוחותינו לקיים אורח חיים טבעי, בריא ומאוזן באמצעות צריכת התוספים המתקדמים שלנו. צרכנים רבים בכל בעולם משתמשים במוצרי VISAGE ועל שביעות רצונם ועל התוצאות מעידים מכתבי התודה הרבים, ושפע ההמלצות שקיבלנו לאורך השנים. עם זאת, למרות השבחים הרבים, אנחנו מוסיפים ושוקדים ללא לאות על חדשנות ושיפור מוצרינו ומרחיבים ללא הרף את גבולות המצוינות והיעילות למען לקוחותינו.
במילים פשוטות אנחנו מחויבים במאה אחוז, מחויבים עבורכם -הלקוחות שלנו, מחויבים לערכי הליבה שלנו אשר מאירים לנו את הדרך, ומתווים עבורנו נתיב של מצוינות עסקית ואיכות ללא פשרות.
מחויבים לחדשנות 
 
אנו פועלים ימים ולילות על מנת לשפר ולקדם את המחקר והפיתוח בחברה. הפיתוח והחדשנות, שהם החלק מה DNA הארגוני שלנו, מקדם אותנו ללא הפסק בהצגת מקורות האספקה, חומרי הגלם ותהליכי הייצור המובילים בעולם. כל זאת על מנת לספק את המוצרים הטובים ביותר אשר דואגים לבריאות ולאיכות החיים של לקוחותינו. המוצרים שלנו הם תוצר של שנות מחקר רבות שבוצעו על ידי חוקרים ומדענים שפעלו מול "הבלתי אפשרי", וה"לא ייתכן" וגילו לעולם את הבשורה של המרווה המרושתת. התכונות, היעילות והאפקטיביות של שמן זרעי המרווה המרושתת מבוססות על שנים רבות של מחקר  קליני ופרה קליני, ומגובות בשפע של נתונים מדעיים. אנו עומדים בכל התקנים הבינלאומיים המחמירים ביותר לגבי מיקור וייצור. יתרה מכך, אנו עולים עליהם וקובעים לעצמנו רף גבוה אף יותר. תהליך הייצור שלנו הוא הטוב מסוגו, כך שלקוחותינו יכולים להיות שקטים בידיעה שהם נהנים מהיתרונות של VISAGE בכל פעם מחדש.
מחויבים  לטבע

טהור, ירוק ו-100% צמחוני - זה אנחנו. מוצרינו עשויים ממקורות צמחיים ברי קיימא כגון זרעי המרווה המרושתת (salvia sclarea) , שאותה מגדלים עבורנו במיוחד חקלאים מרחבי העולם אשר נבחרו בקפידה בתהליך גידול המנוטר ללא הפסקה. תהליך קפדני זה מבטיח מוצרים שאינם מכילים מזהמים או חומרים מזיקים אחרים. VISAGE מייצרת מוצרים ירוקים ונקיים אשר דואגים לשמור על העולם בו אנו חיים. שימוש במוצרינו, פותר את העולם מהרבה גורמים מזהמים ובעיות אוקולוגיות שונות.
 מחויבים לכנות
כנות היא המדיניות הטובה ביותר. יש לנו אמונה מלאה בשיח שקוף ופתוח עם לקוחותינו. "מה שרואים הוא מה שמקבלים ". כל אחת מההצהרות שלנו לגבי מוצרינו, וכל אחד מהיתרונות שאנו מציגים מגובים על ידי מחקר, ועל ידי לקוחות מרוצים רבים המעידים על התוצאות החיוביות ועל הבשרה שהמרווה המרושתת הביאה לחייהם.
 
 
מחויבים ללקוחות
אנחנו פה בשביל הלקוחות שלנו. חברת VISAGE אינה רק בית עסק או מקום עבודה. היכולת שלנו לתרום לסגנון החיים הבריא של לקוחותינו וההשלכות מרחיקות הלכת שיש לנו על רווחתם, ועל איכות חייהם של המשתמשים במוצרינו, הם שמניעים אותנו בכל בוקר לקום ולצאת לעבודה, וגורמים לנו לעבוד קשה לאורך כל היום עבורכם. אצלנו הלקוחות באים ראשונים, וכל טענה או בקשה מטופלת באחריות ואכפתיות מתוך דאגה
.אמיתית למתן איכות, שירות ומוצר ברמה הגבוהה ביותר

הנהלת אומגה ויסאג'

גיא יובל - יו"ר הדירקטוריון

גיא הוא יזם, איש עסקים ועורך דין. ניסיונו כולל הקמה וניהול של מספר עסקים בינלאומיים מצליחים ובהם גם משרד עורכי דין מצליח בישראל המתמחה במשפט מסחרי ובליטיגציה. 
נאה דורש, נאה מקיים. כיו"ר הדירקטוריון של  יצרנית תוספי המזון Omega Visage העומדת בחזית הטכנולוגית, גיא הוא עצמו ספורטאי נלהב ורוכב אופניים מנוסה.
גיא גם תומך במספר ארגונים ללא מטרות רווח ותרם עזרה משפטית פרו-בונו למטרות צדקה שונות. הוא מכהן בדירקטוריון של עמותה אמריקאית-ישראלית ללא מטרות רווח בשם "שורשים של שלום", הפועלת לקידום פינויים של שדות מוקשים. לגיא תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת רדינג בבריטניה.

אורי ארד - מנכ"ל 

אורי ארד משמש במנכ"ל החברה, אורי אחראי לכל ההיבטים הניהוליים של החברה, תפעול, מכירות, פיתוח, וניהול העובדים. אורי  בעל ניסיון רב ועשיר בהקמה ובניהול של מספר מיזמים עסקיים בינלאומיים - החל משלב הרעיון, דרך ההקמה, וכל הדרך עד להצלחה.
אורי ידוע ביכולות התכנון המוקפדות שלו ובשאיפה לשלמות בכל עשייה בחברה, והוא האדם שגורם לדברים להתבצע בחברה, ושהיא תתנהל ביעילות ובמקצועיות. 
אורי הוא בעל תואר ראשון במשפטים מהפקולטה למשפטים ומנהל עסקים במרכז הבינתחומי (IDC ) בהרצליה.

רחל אונגר- סמנכ"ל כספים

רחל אחראית על כל ההיבטים הפיננסיים  והניהול של מערכת הכספים  בחברה. כעורכת דין בהכשרתה המתמחה במשפט מסחרי, צברה רחל ניסיון רב במימון, בהנפקות, במבנה פיננסי ובמסחר וסחר בינלאומיים. רחל הצטרפה לחברת Omega Visage לאחר תפקידה כשותפה במשרד עורכי הדין הישראלי המוביל צברי-יובל ושות' המתמחה במשפט מסחרי ובליטיגציה.
לרחל תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת אסקס בבריטניה.

לדף הבית.